STEEL TALENTS

KATILIM KOŞULLARI

Steel Talents’ın kapıları içerik üretmeye hevesli ve bu hevesini istikrarlı şekilde insanlara yansıtabilen herkese açık! Tek yapmanız gereken formu doldurup kendinizi tanıtmanız. Bunlar ışığında biz de sizi takip edip neler yaptığınıza ve yapabileceğinize bakalım!

STEEL TALENTS’A

NASIL KATILABİLİRİM?

Youtube üzerinden kendinizi, yaptıklarınızı, hedeflerinizi aktardığınız 2 dakikalık video içerik oluşturmanız ve video başlığına #SteelTalentsBaşvuru etiketini ekleyerek herkese açık şekilde paylaşmanız. Video içeriğinizi oluşturduktan sonra, kayıt formu içerisinde yer alan gerekli bölümleri doldurup bize gönderin! Sonrasında tek yapmanız gereken @steelseriestr Instagram adresini takip ederek süreçlerden haberdar olmak!.

 

ADIM: 1

Kendini tanıttığın 2 dakikalık videoyu, #SteelTalentsBaşvuru etiketini videonun başlığında kullanarak herkese açık şekilde Youtube’da paylaş!

ADIM: 2

Kayıt formunu doldurarak, kendini tanıttığın 2 dakikalık video ile beraber içeriklerini takip edebileceğimiz gerekli linkleri ve bilgileri gönder.

ADIM: 3

@steelseriestr Instagram adresini takip ederek süreçlerden ve duyurulardan haberdar ol!

STEEL TALENTS’A

HEMEN KAYIT OL

Hayallerinin ötesinde, muhteşem bir SteelSeries Gaming Room’a sahip olmak için başvuru videon ile birlikte hemen SteelSeries Steel Talents’a kayıt olabilirsin.

HEMEN KAYIT OL