STEEL TALENTS

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Steel Talents’a nasıl katılacağım?

Belirttiğimiz tarihler arasında, kayıt için gerekli koşulları sağlayarak başvurunuzu yapın. Başvuru için sizden beklediklerimiz ise; kayıt formunu eksiksiz doldurmanız, kendinizi anlattığınız ve herkese açık olarak hazırladığınız 2 dakikalık videoyu #SteelTalentsBaşvuru başlığıyla Youtube’ta paylaşmanız. Sizi değerlendirdikten @steelseriestr Instagram adresi üzerinden RisingStar’a katılmaya hak kazandığınızı ve neler yapmanız gerektiğini duyuruyor olacağız. Takipte kalın!

Steel Talents’a kabul edildiğimi nasıl öğrenebilirim?

Steel Talents’ın bütün süreçleri @steelseriestr Instagram adresinden yapılan duyurularla ilerleyecek. Katılımınızın onaylanıp onaylanmadığını, yarışma sürecinde elenip elenmediğinizi ve yarışmada neler yapmanız gerektiği hakkındaki bütün cevapları Instagram üzerinden rahatça takip edebileceksiniz.

Steel Talents’ta benden neler bekleniyor?

@steelseriestr Instagram adresinden ve www.steeltalents.com adresinden size ilettiğimiz görevleri yerine getirmeniz gerekiyor! Katılımcılar belirlendikten sonra, haftalık olarak size ilettiğimiz gün ve saat sayısına uygun şekilde, başvuru formunda doldurduğunuz yayın adresinizde canlı yayınlarınızı gerçekleştirmenizi bekliyoruz. Ayrıca verdiğimiz görevleri hem eksiksiz yerine getirmeniz hem de içeriklerinizle diğerlerinin önüne geçmeniz, yarışmada bir sonraki tura geçmeniz için en önemli etkenler.

Steel Talents’ta hangi oyunları oynayabilirim?

İstediğiniz her oyunu oynayabilirsiniz. En iyi gamer her zaman farklı oyunlarda da ustalaşmış olanlardır. Ne kadar farklı ve fazla oyunu iyi şekilde oynadığınızı gösterirseniz, sizin için o kadar faydalı olacaktır.

Sadece sohbet ettiğim yayınlar yapabilir miyim?

Elbette! Ancak buna ayırdığınız vaktin, oyunlara ayırdığınız vakitten fazla olmasını istemeyiz. Bazı yayınlarda soluklanmak ve farklı konseptler geliştirerek yaratıcı içerikler oluşturmak her zaman pozitif bir değer yaratır!

Yayınlarım nasıl değerlendirilecek?

SteelSeries ekibi ve alanında uzman jüri üyelerimizle beraber ince eleyip sık dokuyarak, bu konuda gerçekten gayret gösteren ve içerik hazırlayan siz içerik üreticilerini gizli şekilde puanlayacağız. İlerleyen turlarda ise, yayınlarınızı takip edip halk oylamasına katılacak izleyicilerle bu puanları harmanlayarak sizi sıralamaya yerleştireceğiz. Halk oylaması ve jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda 1 kişi Gaming Room sahibi olacak!

Gaming Room kazanmak için yaşadığım yer önemli mi?

Türkiye sınırları içerisinde nerede yaşıyor olursanız olun, eğer bu zorlu yarışmayı başarıyla tamamlayıp kazanırsanız, biz bu hediyeyi her şekilde size getireceğiz ve çok güzel bir odanız olmasını sağlayacağız!