STEEL TALENTS

NEDİR?

Steel Talents, oyunlara olan tutkusunu içerik üreterek sürdüren ve kendine bir topluluk oluşturmayı hedeflemiş yayıncıların, düzenli içerikler üreterek katılım sağlayabileceği bir yarışmadır. Kendini en iyi şekilde anlatan, hitabet yeteneği güçlü, iletişimi kuvvetli, oyunlar konusunda bilgili ve bütün bu özellikleriyle içerik üreten bir yayıncı; SteelSeries ekipmanları, muhteşem bir oda dekorasyonu, bilgisayar ve daha fazlasına sahip olabilecek.

STEEL TALENTS’A

NASIL KATILABİLİRİM?

Youtube üzerinden kendinizi, yaptıklarınızı, hedeflerinizi aktardığınız 2 dakikalık video içerik oluşturmanız ve video başlığına #SteelTalentsBaşvuru etiketini ekleyerek herkese açık şekilde paylaşmanız gerekiyor. Video içeriğinizi oluşturduktan sonra, kayıt formu içerisinde yer alan gerekli bölümleri doldurup bize gönderin! Sonrasında tek yapmanız gereken @steelseriestr Instagram adresini takip ederek süreçlerden haberdar olabilirsiniz.

ADIM: 1

Kendini tanıttığın 2 dakikalık videoyu, #SteelTalentsBaşvuru etiketini videonun başlığında kullanarak herkese açık şekilde Youtube’da paylaş!

ADIM: 2

Kayıt formunu doldurarak, kendini tanıttığın 2 dakikalık video ile beraber içeriklerini takip edebileceğimiz gerekli linkleri ve bilgileri gönder.

ADIM: 3

@steelseriestr Instagram adresini takip ederek süreçlerden ve duyurulardan haberdar ol!

HEMEN KAYIT OL

STEEL TALENTS

ÖDÜLLERİ

SteelSeries Steel Talents’da gönüllere taht kuracak o muhteşem infleuncerın kazanacağı harika Gaming Room’da, birbirinden değerli SteelSeries ekipmanları, muhteşem bir oda dekorasyonu, bilgisayar, SteelSeries influencer sözleşmesi ve daha fazlası seni bekliyor.

 

ÖDÜLLERİ GÖR